Proxen

  ВИРІШЕННЯ СПОРІВ:


Задля захисту бізнесу та досягнення комерційних цілей Клієнта, адвокати ПРОКСЕНу надають повний спектр послуг в сфері судового представництва під час вирішення спорів, починаючи від представництва та захисту прав та інтересів Клієнта, та закінчуючи реальним стягненням присудженого судом на стадії виконавчого провадження.

  КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО:


Команда юристів ПРОКСЕНу є досвідченими, кваліфікованими експертами з питань побудови архітектури бізнесу в Україні з урахуванням актуальних реалій ведення бізнесу в країні, в тому числі й з питань злиття/поглинання.

  ЕКОЛОГІЧНЕ ПРАВО:


Юристи ПРОКСЕНу консультують бізнес з екологічних питань та працюють над законопроєктами, які законодавчо створять умови для сталого розвитку України.

  ОПОДАТКУВАННЯ ТА ФІНАНСИ:


Команда юристів ПРОКСЕНу мають досвід роботи з податковими органами та здатні вирішувати складні задачі пов’язані з оподаткуванням.

  НЕРУХОМІСТЬ ТА БУДІВНИЦТВО:


Команда юристів, адвокатів ПРОКСЕНу мають успішний багаторічний досвід супроводу проєктів в сфері нерухомості та будівництва, включаючи й подальше управління нерухомістю в інтересах власника.

  БІЗНЕС МЕДІАЦІЯ:


Юристи ПРОКСЕНу мають кваліфікацію медіатора за європейською акредитацією й успішно використовують навички медіатора як інструмент під час бізнес перемовин в інтересах Клієнта.

  АГРОБІЗНЕС:


Юристи ПРОКСЕНу розуміють стан розвитку агробізнесу в Україні, сучасні потреби сільськогосподарських підприємств в Україні, в тому числі й в впровадженні передових технологій, інвестиціях.

  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ:


З метою підвищення прибутковості Клієнта та ефективного захисту бізнесу Клієнта від недобросовісної конкуренції в сфері інтелектуальної власності, юристи цієї практики надають допомогу з будь-яких питань, пов’язаних із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності.

  ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО:


Юристи ПРОКСЕНу мають досвід, практичні навики реалізації інвестиційних проєктів на засадах державно-приватного партнерства в Україні та розуміють сучасний стан та перспективу реалізації інвестиційних проєктів на засадах державно-приватного партнерства в Україні,  в тому числі потенційні перешкоди та ризики  при реалізації проєктів в Україні через механізм державно-приватного партнерства.

  МІЖНАРОДНА ТОРГІВЛЯ:


Найдинамічніша, найдосвідченіша практика юристів ПРОКСЕНу з супроводу підписання, виконання міжнародних комерційних угод та розрахунків.